Menu
Your Cart

Covid-19 Tedbirleri kapsamında kargolama ve sevkiyat sistemlerimiz tamamen hijyenik ve temassız yapılmaktadır.

Blog RSS Feed

16 Mar GreenWind Mimoza Kolonyası; 8 Mart’ın Kokusu, Gizli Aşkın Çağrışımı
0 273
GreenWind Mimoza Kolonyası; 8 Mart’ın Kokusu, Gizli Aşkın ÇağrışımıMimoza güzel ve hoş kokulu, sembolik anlamları olan ve muhteşem görünüme sahip bir çiçektir. Mimoza çiçeği gündüzleri açar, gece kapa..
06 Mar MERSİN’DE BİTKİ VADİSİ A.Ş.’DEN 2 DÜNYA MARKASI GREEN WİND VE HAND SEPT
0 389
MERSİN’DE BİTKİ VADİSİ A.Ş.’DEN 2 DÜNYA MARKASI GREEN WİND VE HAND SEPT- 2020 yılında Mersin’de kurulan Bitkivadisi A.Ş., bünyesindeki Green Wind ve Hand Sept olarak iki ayrı markayı dünyaya taşıyor.-..
23 Feb Zeytin Çiçeği Kolonyası; Medeniyetlerin Asırlık Kokusu
0 243
Zeytin Çiçeği Kolonyası; Medeniyetlerin Asırlık Kokusu Zeytin ağacı dünyanın daha ilk yüzyıllarından günümüze kadar medeniyetlerin ortak dili, barış dili, sevgiyi birleştireni, protokollerin hazırlanı..
16 Feb GreenWind Buket; Saflığın Temsilcisi
0 266
GreenWind Buket; Saflığın TemsilcisiGreenWind Buket kolonyası içerisinde ki tabiat ananın doğurganlığının simgesi olan zambak, şakayık, turunçgiller ve müge çiçeğinin zarafeti ile sizi sarmalar. Görün..
28 Jan 2. Uluslararası Kalite Ödülleri
0 248
2. Uluslararası Kalite ÖdülleriCrazy Prodüksiyon tarafından düzenlenen, ev sahipliğini Hülya Yanıkdağ ve İlker Bekar’ın yaptığı 2. Uluslararası Kalite Ödülleri sahiplerini buldu. Özlem Yıldız ve Şenol..
18 Jan 2022 KKTC İŞAD Altın Caretta Ödülleri Türkiye Yılın İş Kadını Ve Yılın Çıkış Yapan Kozmetik Markası Ödülleri
0 154
022 KKTC İŞAD Altın Caretta Ödülleri Türkiye Yılın İş Kadını Ve Yılın Çıkış Yapan Kozmetik Markası Ödülleri Saygın Medya tarafından geçtiğimiz günlerde ikincisi yapılan ve yaklaşık 450 konuğun katılım..
13 Dec Greenwind Kiraz Çiçeği Kolonyası; Hayatın Mucizesi
0 163
 Greenwind Kiraz Çiçeği Kolonyası; Hayatın MucizesiGreenwind Kiraz Çiçeği Kolonyası hayatın mucizesi. Anadolu da ilkbahar da doğan kız çocuklarına verilen en güzel isimdir " Kiraz Çiçeği ".  Yeni doğa..
23 Nov Yeni Kokular Dünyası
admin 0 164
Yeni Kokular Dünyası → Greenwind 23 KASIM’21Yeni Kokular Dünyası → Greenwind 23 KASIM’21Yeni Kokular Dünyası Greenwind kolonyası, yaşama açılan pencereniz. Öznesi koku olan her cümle insanın yüzünü..
20 Nov 2021 Akdeniz İnovasyon Ödüllerinde En İyi Çıkış Yapan Marka
admin 0 137
2021 Akdeniz İnovasyon Ödüllerinde En İyi Çıkış Yapan MarkaGreenwind Kolonyası parfüm niteliğinde dört harika koku ile size merhaba diyor. ARGE Merkezindeki bilim uzmanları, kimyagerler, simyacılar ge..
13 Nov Greenwind Mimoza Kolonyası; Yaşamın Yeni Rengi
admin 0 136
Greenwind Mimoza Kolonyası; Yaşamın Yeni RengiGreenwind Mimoza Kolonyası yaşamın yeni rengi. Volkan Konak mimoza şarkısında şöyle sesleniyor sevdiğine " Canımı yoluna koyduğum Mimoza çiçeğimsin." Kimb..
24 Sep Sprey Kolonya
0 188
SPREY KOLONYAGreenwind Kolonyalarının 100 ml ölçüsünde sprey şişesi ile limon kolonyası, portakal çiçeği kolonyası, lime limon kolonyası ve mandalina kolonyası olarak 4 farklı türü vardır.Greenwind ko..
21 Sep Farklı Kültürlerin Ortak Ferahlatıcısı Greenwind Kolonyası
admin 0 400
Farklı Kültürlerin Ortak Ferahlatıcısı Greenwind Kolonyasıİnsanlık koku tarihinin mirası kolonyadır. Kokunun tarihsel gelişim sürecinde kolonya kültürel birikim ve köklü bir hazinedir. Kolonya zaman..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)