2. Uluslararası Kalite Ödülleri
Crazy Prodüksiyon tarafından düzenlenen, ev sahipliğini Hülya Yanıkdağ ve İlker Bekar’ın yaptığı 2. Uluslararası Kalite Ödülleri sahiplerini buldu. Özlem Yıldız ve Şenol İpek’in sunuculuğunu üstlendiği ödül töreni İstanbul Dedeman Otel Gayrettepe’de gerçekleşti.

Birbirinden değerli sanatçı ve oyuncuların ödül aldığı gecede GreenWind ailesi olarak II. Uluslararası Kalite Ödülleri, “Yılın En İyi Kozmetik Markası” ödülünün sahibi olduk. Olumsuz hava şartlarından dolayı katılamadığımız bu muhteşem geceye, bizleri temsilen bölge müdürlerimiz ödülümüzü aldı. Yaptıklarınızın insanlara ve kurumlara değer katması ve topluma fayda sağlaması paha biçilmez. Bunların görülerek takdir edilmesi ve ödüllerle simgeleştirilmesi ise harika bir şey. Bu muhteşem organizasyon için Crazy Productiona teşekkür ederiz. Katılım sağlayamadığımız için özür dileriz.

Başarılarımıza her geçen gün bir yenisini eklememizde sonsuz destekleri ile titizlik ve azimle çalışan GreenWind ailesi çalışanlarımıza da çok teşekkürler.