GreenWind Buket; Saflığın Temsilcisi

GreenWind Buket kolonyası içerisinde ki tabiat ananın doğurganlığının simgesi olan zambak, şakayık, turunçgiller ve müge çiçeğinin zarafeti ile sizi sarmalar. Görüntüsü ile saflığı ve mahcubiyeti temsil eden şakayık çiçeğinin yoğun kokusu, GreenWind buket kolonyası ile hayatın yoğun sürecinde içinizde ki çocuğu hatırlamanızla birlikte size çekici bir ferahlık sunuyor.

Zambak çiçeği mitolojik bir çiçektir. Yunan tanrıçası Hera, Herkül’ü emzirirken göğsünden damlayan sütten oluştuğu rivayet edilir. Zambak’ın soğanı delindiğinde içinden süt benzeri beyaz bir sıvı akar. Doğurganlığı ve aşkı temsil eder. Bundan dolayı GreenWind Buket yeniden doğuş ve baharın geliş habercisidir.

Fransa’da sevgililer her 1 Mayıs günü birbirine Müge Çiçeği verir. Çiçeklerin dilinde Müge, mutluluğa dönüşü simgeler. Bu gelenek 16. yüzyıl başlarında Charles IX zamanında, (1561) başlamıştır. Kral sarayındaki tüm bayanlara bu çiçeği iyi şans için verirmiş. 1800’lerin sonunda tüm dünyada 1 Mayıs İşçi Bayramı olarak kabul edilince, işçiler dahil tüm halk yakalarına Müge çiçeği takmıştır. GreenWind kolonyaları tamda bu noktada mutluluğa dönüşün, kadına ve emeğe verilen önemin kokusunu keşfetmek için laboratuvarlarında, Ar-ge çalışmalarında dur durak bilmeden çalışıp, bu güçlü duyguları hissettirecek ve şans getirecek kokusunu GreenWind Buket şişeleri içinde bizlere sundular. Büyük bir titizlik ve özenle hazırlanan içeriğinde, şakayık çiçeğinin şifacılığını da üstlenen küçük ama devasa büyüklüğü ile kırdığınız gönlünü almada, hasta ziyaretlerinde, iş toplantılarında, seyahatlerinizde, özel günlerinizde misafirlerinize verebileceğiniz bir hediye, sevgiliye sunulabilecek aşkın ve zarifliğin kokusu. Kendinizi en mutsuz, en kötü hissettiğiniz anda GreenWind Buket kolonyasından bir damla almak bile, size doğanın yeniden doğuşunu, çiçeğin köklerinden büyüyüp eşsiz kokulara dönüşünü, içinizdeki çocuğa açılan kapının uzun süre sizinle olacağını hissettirecek.

GreenWind Buket kolonya kokusu; gözlerinizi kapattığınızda sizi çocukluğunuzda ki uçmak isteyip de kollarınızı iki yana açıp hızlıca koşarken hissettiğiniz özgürlüğün, rüzgârın yüzünüze keskin vuruşuyla gelen bahar çiçeklerinin, burun deliklerinizden içinizin en derinliklerinde sizin onu keşfetmenizi bekleyen çocukluk kokunuzu bulmanızda ki en keskin pusulanız. Her birimizin çocukluğuna dair keşfetmesi gereken kokular olduğunu düşünen GreenWind. Buket kolonyasında müge, şakayık ve zambak çiçeklerinin esanslarını seçerken, kendimizde bulmamız gereken yeniden doğuşun, şansın ve gücün içimizde bir yerlerde saklı olduğunu ve bunu çıkarmak için buket kokusu ile geçmişimizin perdelerinden esen mucizevi kokuyu bir araya getiriyor.

Mucize senin içinde, mucize benim içimde, mucize bizim içimizde. Tek yapmanız gereken GreenWind Buket kolonyasını açmak ve derinliklerinde ki o saflığın parfüm kokusunu hissetmek…