Menu
Your Cart

Covid-19 Tedbirleri kapsamında kargolama ve sevkiyat sistemlerimiz tamamen hijyenik ve temassız yapılmaktadır.

Hakkımızda


Greenwind Kolonya
Bir BitkiVadisi Markasıdır.

BİTKİVADİSİ TIBBİ VE AROMATİK YAĞLAR ÜRETİM SAN. VE TİC. A.Ş

Greenwind Kolonya olarak BitkiVadisi Tıbbi ve Aromatik Yağlar Üretim San. Ve Tic. A. Ş, Mersin’in Akdeniz ilçesinde 10.000 m² açık 3.300 m² kapalıgreenwind-kolonya-bitkivadisi- alana sahip, merkeze 18 km Mersin Limanına 16 km uzaklıkta bulunmaktadır. Son teknolojiye sahip olan makineler ile günlük olarak 20.000 adet dolum kapasiteli kolonya ve dezenfektan üretimi yapılmaktadır. Üretim tesislerimiz son sistem depolama ve kalite kontrol birimleri ile donatılmıştır.
2020 yılında kurulmuş olan BitkiVadisi Anonim Şirketi, Greenwind ve HandSept olarak iki ayrı markayı bünyesinde bulundurmaktadır. Green Wind Kolonyamızda Limon, Lime limon, mandalina ve portakal çiçeği başta olmak üzere alternatif birçok kokularımız bulunmaktadır. Green Wind Kolonyaları olarak, 50 ML ve 5000 ML arasında değişen ürün seçenekleri mevcuttur. Hand Sept El ve Cilt Dezenfektanı olarak 125 ML den başlayıp 30000 ML’ e kadar ürün çeşitlerimiz vardır.

Tarsus OSB’de 45.000 m² açık 4500 m² kapalı alana sahip Tıbbi ve Aromatik Yağlar üretim tesisimizin yapımı devam etmektedir. Kurulmakta olan Aromaterapik yağlar tesisimizde lavanta, defne, kekik, nane, biberiye vb. birçok bitkiden oluşan aromatherapy yağ üretmeyi hedeflemekteyiz. Konusunda uzman ve deneyimli kimyager ve mühendislerimizden oluşan ARGE merkezimizde yeni kokular ve yeni ürünler geliştirilmeye yönelik çalışma ve projeler yürütülmektedir.

  • ISO 14001: Çevre Yönetim Sistemi Belgesi
  • ISO 45001: İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemleri
  • ISO9001: Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
  • ISO 10002: Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi
  • ISO 27001: Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
  • CE: Avrupaya Uygunluk

belgeleriyle çevreye zararlı olan hiçbir atık üretmeyen tesisimiz, geleceğimiz ve doğanın korunması için gerekli tedbirleri gözeterek üretim yapmaktadır.


Ücretsiz Hızlı Kargo
Ücretsiz Hızlı Kargo
Hijyenik ve hızlı kargo ile 100₺ üzeri
alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
7/24 Canlı Destek
7/24 Canlı Destek
Tecrübeli Çağrı Merkezi Ekibimiz, 7/24 size
yardımcı olmak için hazırdır.
Hızlı Ödeme
Hızlı Ödeme
Kredi Kartı, Havale / EFT ve diğer
ödeme seçeneklerimizle hızlıca ödeyin.
Aynı Gün Hızlı Kargo
Aynı Gün Hızlı Kargo
Aynı gün hızlı kargo ile kolonyalarınız en kısa
sürede elinizde…